KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5486147
*
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 oktober 2008
kl 17:07:23
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:06
-
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:03
-
3458 Pastell
Verner Molin (1907-1980), Sverige. "TÃ¥kern". Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:43
*
Pastell
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 oktober 2008 |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:06 -
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:05 -
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:03
-
3458 Pastell
Verner Molin (1907-1980), Sverige. "TÃ¥kern". Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:43